Skontaktuj się z nami:
(tel) 791-108-999
Firma „IRENA S.C.” jest firmą produkcyjno-handlową. Rozpoczęła swoją działalność w roku 2007 i z roku na rok rozwija się zwiększając obszar swojego działania.

Od początku naszej działalności jesteśmy obecni na rynku głównie jako dostawca opakowań dla przemysłu (palety; folie opakowaniowe w postaci kapturów, rękawów, folii stretch; taśmy służące do zabezpieczania wyrobów; taśmy samoprzylepne, przekładki, kątowniki tekturowe itp.). Głównym naszym produktem są palety drewniane. W naszej ofercie znajdą Państwo różnego typu palety:

 

  • palety EURO,

  • palety europodobne,

  • palety o nietypowych wymiarach

  • palety fumigowane.

  •  

W swojej ofercie posiadamy także ubrania robocze, materiały dla rolnictwa i ogrodnictwa, środki czystości.

 

Mamy bardzo dobrze rozwiniętą sieć dystrybucji naszych wyrobów. Głównym celem, jaki stawia sobie firma jest profesjonalna obsługa i zadowolenie klienta, co udaje nam się osiągnąć słysząc opinie zadowolonych klientów. Liczba Firm współpracujących z nami sukcesywnie zwiększa się z miesiąca na miesiąc. Siedziba firmy mieści się w Bytomiu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i złożenia zapytania ofertowego na interesujące państwa materiały. Nasz przedstawiciel niezwłocznie skontaktuje się z Państwem.