Skontaktuj się z nami:
(tel) 791-108-999
W przypadku zainteresowania paletami należy przesłać faksem lub e-mailem specyfikacje (zwymiarowany rysunek) palety. Po skalkulowaniu kosztów produkcji przedstawimy ofertę na podany typ palety. Przy zamówieniu większych ilości udzielamy dodatkowych rabatów. Mamy dobrze rozwiniętą sieć dystrybucji. Jesteśmy w stanie dostarczyć zamówione palety pod wskazany adres.

Nasza firma zajmuje się produkcją palet drewnianych. Jesteśmy w stanie wyprodukować praktycznie każdy wymiar palety (typowe europodobne, palety jednorazowe, na tzw. płozach i inne).

 

Mamy w naszej ofercie także palety fumigowane. Fumigacja palet drewnianych jest wymagana w transporcie międzynarodowym, poza granicami Unii Europejskiej oraz między niektórymi krajami członkowskimi (między innymi Portugalia i Hiszpania). Ma to na celu zatrzymanie rozprzestrzeniania się szkodników pod postacią zarodków, nasion czy jajeczek. Na zdezynfekowanym materiale wypala się logo IPPC przypominające kłos zboża, oraz informacje dotyczące sposobu zabezpieczenia drewna:

 

  • DB (od ang. Debarked) drewno zostało poddane mechanicznej obróbce usuwającej pozostałości kory drzewnej

  • MB (od ang. Methyme Bromide) drewno zostało odkażone poprzez gazowanie bromkiem metylu.

  • HT (od ang. Heat treatment) drewno użyte do budowy opakowania zostało wysuszone komorowo w wysokiej, ściśle określonej temperaturze przez odpowiedni czas.Oferowane przez nas palety spełniające wymagania fitosanitarne są eksportowane między innymi do Kanady, Brazylii i Turcji.

Jesteśmy w stanie dostarczyć także palety EURO (nowe i używane) w bardzo korzystnej cenie.

Współpracujemy z coraz większą ilością firm, które są zadowolone z wzajemnej współpracy.

.