produkty

EURO PALETY

Jest to najczęściej stosowany rodzaj palet w Europie, Polska jest ich drugim największym producentem na świecie. Podstawę palet stanowią trzy płozy, standardowe wymiary obejmują 1200x800x144 mm co zapewnia nośność do 1500 kg. Euro palety posiadają certyfikat jakości, są mocne i wytrzymałe.

Read More

artykuły bhp

OPAKOWANIA I ARTYKUŁY BHP

Nasz asortyment obejmuje także dodatki w postaci opakowań dla przemysłu oraz rozbudowanej oferty związanej z bezpieczeństwem i higieną pracy. Możesz zaopatrzyć się u nas we wszelkiego rodzaju folie typu stretch oraz folie i kaptury termokurczliwe. Mamy także do zaoferowania praktycznie wszystko jeżeli chodzi o artykuły BHP dla Ciebie oraz Twoich pracowników.

Read More

palety jednorazowe

PALETY JEDNORAZOWE

Standardowe wymiary obejmują powierzchnie użytkowe 1200 mm x 800 mm, 1200 mm x 1000 mm oraz 800 mm x 600 mm. Produkujemy dodatkowo palety o dowolnych specyfikacjach na życzenie klienta, także na płozach. Palety jednorazowe można stosować zarówno w transporcie jak i w składowaniu magazynowym. Cena jest adekwatna do jakości wykonania, co z kolei jest zależne od przeznaczenia danego typu palety. Osobiście przeprowadzamy proces sortowania i segregacji. Istnieje możliwość negocjacji cen oraz transportu w dowolne wskazane miejsce. Wszelkich dodatkowych informacji udzielamy telefonicznie lub drogą e-mailową. Zachęcamy do składania zapytań.

Read More

palety z tworzyw sztucznych

PALETY Z TWORZYW SZTUCZNYCH

Palety z tworzyw sztucznych tego typu są specjalnie przystosowane do składowania i przewożenia produktów takich jak żywność czy medykamenty. Obejmują standardowe wymiary i pod wieloma względami przewyższają palety drewniane. Są wysoce odporne na uszkodzenia mechaniczne. Mają również krawędzie zabezpieczone przed poślizgiem towaru i pasują do pojemników plastikowych, które również posiadamy w asortymencie.

Read More