produkty

EURO PALETY

Jest to najczęściej stosowany rodzaj palet w Europie, Polska jest ich drugim największym producentem na świecie. Podstawę palet stanowią trzy płozy, standardowe wymiary obejmują 1200x800x144 mm co zapewnia nośność do 1500 kg. Euro palety posiadają certyfikat jakości, są mocne i wytrzymałe.

palety euro

Wszystkie z euro palety posiadają stosowny certyfikat zgodności z normami fitosanitarnymi. Więcej o tych normach, procesie fumigacji oraz specyfice palety wykonanej w oparciu o te restrykcyjne uregulowania możesz przeczytać w naszej ofercie palet fumigowanych.

Euro palety posiadają gwoździe walcowane pierścieniowo, co zapewnia najwyższą stabilność. Paleta  zbudowana z takich elementów i solidnych połączeń jest odpowiednio wytrzymała na trudne warunki, jakie mogą wystąpić podczas transportu. Każdy gwóźdź jest dodatkowo ocynkowany, co daje mu możliwość spełniania pierwotnych zadań w każdym calu – nawet po długotrwałym użytkowaniu, gdyż warunki atmosferyczne nie stanowią dla niego większego zagrożenia.

Palety naprawiane i używane

Palety euro epal mogą być naprawiane w specjalnych serwisach. Taka paleta drewniana charakteryzuje się gwoździem naprawczym wbitym w środkowy wspornik. Oznacza to, że paleta wciąż spełnia wszystkie wymagania i może być bez problemu użytkowana jako paleta EURO.

Kilka faktów o paletach euro

  • palety są w pełni ekologiczne
  • są idealnie dopasowane do wózków widłowych
  • do jej zbudowania wykorzystuje się około 80 gwoździ
  • posiadają ustandaryzowane rozmiary 120cm x 80cm
  • wilgotność palety nie może być większa niż 22%
  • z palety usunięte są wszelkie zagrożenia biologiczne

Cechy naszych produktów

Certyfikat jakości gwarancją na długotrwałe i bezpieczne użytkowanie oraz spraw. Powszechna dostępność na całym świecie zapewnia uniwersalne użytkowanie. Palety są bezpieczne dla środowiska i charakteryzują się długą eksploatacją. 

Istnieje możliwość odbioru osobistego w Bytomiu lub wykupienie transportu. Oferujemy kompleksowe usługi w korzystnej cenie i najlepszej jakości. Kupując euro palety cena będzie zależna od zamówienia.

Na wiele sposobów można kupić nasze palety euro. OLX, czy bezpośredni kontakt z naszą firmą- klient decyduje. Przy bezpośrednim kontakcie możliwa jest negocjacja cen oraz indywidualne dostosowanie oferty do klienta.