palety euro

Palety EURO

Jesteśmy w stanie dostarczyć palety EURO oraz UIC w bardzo korzystnej cenie. Współpracujemy z pokaźną ilością firm, które są zadowolone ze wzajemnej współpracy. Jest to najczęściej stosowany rodzaj palet w Europie, a Polska jest ich drugim największym producentem na świecie. Przy zamówieniu większych ilości udzielamy dodatkowych rabatów. Podstawę palet stanowią trzy płozy, standardowe wymiary obejmują 1200x800x144 mm co zapewnia nośność do 1500 kg. Posiadają certyfikat jakości, są mocne i wytrzymałe.

Tego typu palety pasują do wszystkich typów wózków widłowych, są uniwersalne, bardzo trwałe i nieproblematyczne.

palety euro

Każda z palet posiada stosowny certyfikat zgodności z normami fitosanitarnymi. Więcej o tych normach, procesie fumigacji oraz specyfice palety wykonanej w oparciu o te restrykcyjne uregulowania możesz przeczytać w naszej ofercie palet fumigowanych.

Gwoździe w paletach tego typu są walcowane pierścieniowo, co sprawia iż o wiele trudniej przychodzi wyrwanie takiego gwoździa z deski – co zapewnia najwyższą stabilność. Paleta zbudowana z takich elementów i solidnych połączeń jest odpowiednio wytrzymała na trudne warunki, jakie mogą wystąpić podczas transportu. Każdy gwóźdź jest dodatkowo ocynkowany, co zapewnia mu możliwość spełniania pierwotnych zadań w każdym calu – nawet po długotrwałym użytkowaniu, gdyż warunki atmosferyczne nie stanowią dla niego większego zagrożenia.

Palety naprawiane i używane

Palety mogą być naprawiane w specjalnych serwisach. Taka paleta charakteryzuje się gwoździem naprawczym wbitym w środkowy wspornik. Oznacza to, że paleta wciąż spełnia wszystkie wymagania i może być bez problemu użytkowana jako paleta EURO.

Cechy naszych produktów

Certyfikat jakości gwarancją na długotrwałe i bezpieczne użytkowanie oraz sprawną, wysoce komfortową praca. Powszechna dostępność na całym świecie zapewnia uniwersalne użytkowanie. Paleta EPAL, jest bezpieczna dla środowiska, ponieważ materiały użyte do jej produkcji są w 100% naturalne – podlegające recyklingowi.

Możliwy odbiór osobisty w Bytomiu, przy większych ilościach istnieje sposobność negocjacji cen oraz transportu w dowolne miejsce na nasz koszt. Zachęcamy do składania zapytań.