palety jednorazowe

PALETY JEDNORAZOWE

Standardowe wymiary obejmują powierzchnie użytkowe 1200 mm x 800 mm, 1200 mm x 1000 mm oraz 800 mm x 600 mm. Produkujemy dodatkowo palety o dowolnych specyfikacjach na życzenie klienta, także na płozach. Palety jednorazowe można stosować zarówno w transporcie jak i w składowaniu magazynowym. Cena jest adekwatna do jakości wykonania, co z kolei jest zależne od przeznaczenia danego typu palety. Osobiście przeprowadzamy proces sortowania i segregacji. Istnieje możliwość negocjacji cen oraz transportu w dowolne wskazane miejsce. Wszelkich dodatkowych informacji udzielamy telefonicznie lub drogą e-mailową. Zachęcamy do składania zapytań.

Zostań naszym partnerem! Rozpocznij współpracę już dziś!

Wielu przedsiębiorców jest zadowolonych z dostarczanych przez nas palet jednorazowych. Dostosujemy produkowaną paletę do twoich potrzeb. Nasi doradcy techniczni dopasują wymagany produkt końcowy w oparciu o twoje indywidualne wymagania. Mamy wieloletnie doświadczenie na rynku branżowym i mamy potężne możliwości produkcyjne aby dostarczyć państwu palety o zgodnej ilości w oznaczonym czasie. Kupując u nas palety masz możliwość dostarczenia zamówienia w wyznaczone przez siebie miejsce! Dajemy gwarancję uczciwości i rzetelności potwierdzoną długotrwałą i sukcesywną działalnością na rynku oraz terminowością w każdym aspekcie. Skontaktuj się z naszym biurem i ustal warunki współpracy!

Palety jednorazowe cena, wymiary, skup

Posiadamy własną linię produkcyjną, dzięki czemu od początku zamówienia, aż do końca mają Państwo pewność, że usługa będzie wykonana na najwyższym poziomie. Palety jednorazowe nowe mają ceny uzależnione od zamówienia. Każda oferta jest kierowana do konkretnego klienta. Cena palety jednorazowej w skupie zależy od stanu w jakim paleta się znajduje. Palety jednorazowe wymiary to najbardziej standardowe 1200×800, czy 800 x 600. Jesteśmy jednak w stanie wyprodukować palety na specjalne zamówienie w niestandardowych rozmiarach.